SAVIGNON
SAVIGNON
SAVIGNON
SAVIGNON
SAVIGNON
SAVIGNON

SAVIGNON

Cena s DPH4 920 000 Kč

Co vše je součástí ceny
Dispozice domu
5+kk
Zastavěná plocha
147
Podlahová plocha
122.6
Výška hřebene
5.3 m
Sklon střechy
25°
Půdorys domu SAVIGNON v základní variantě 5+kk

Půdorys domu SAVIGNON ve variantě 4+kk s garáží

Zaslat dotaz

PŘÍBĚH DOMU A VÍNA

Vína odrůdy Savignon Blanc patří ke špičce mezi severnějšími vinařskými oblastmi a jejich obliba celosvětově vzrůstá.  Říká se, že správný Savignon voní po kopřivách, ale pokud máme štěstí na slunečný a dlouhý závěr léta v kombinaci s vhodným terroir, můžeme se těšit na chuť a vůni zralých broskví, angreštu či černého rybízu. Právě zlatavá dužnina vonící broskve s temně červenými žilkami okolo pecky byla jasnou inspirací pro barevnost fasády. Víno má skvělé předpoklady k archivaci, kdy získává na mohutnosti a typické zelenožluté barvě. Takže žádné kopřivy kolem Vašeho Savignonu, ale spíše pár broskvoní, které budou na jaře obsypány květy a o prázdninách Vás obdaří bohatou úrodou.

DŮM SAVIGNON

Dům Savignon ve variantě 5+kk byl navržen na míru mladé aktivní rodině se dvěma a více dětmi, která potřebuje kvalitní zázemí s dostatkem prostoru a komfortu pro každého člena rodiny. Vstup do domu je zapuštěn do hmoty domu, takže je dostatečně chráněn před rozmary počasí. V zádveří je myšleno na vestavěné skříně i místo na botníky a v bezprostředním dosahu se také nachází v dnešní době nezbytná šatna a pochopitelně samostatná toaleta i technická místnost. Společný obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, který zaujímá celé jedno křídlo domu, nabízí dostatek prostoru i pro větší společnost a zároveň je příjemně prosvětlen francouzskými okny na dřevěnou terasu. Pochopitelně nechybí ani krb pro dokreslení večerní pohody. Klidová část je tvořena ložnicí a třemi pokoji, koupelnou s vanou, sprchovým koutem a toaletou. Dům Savignon ve variantě 4+kk jako jediný z naší nabídky disponuje integrovanou garáží.

Po dvou letech jsme se do našeho prvního Savignonu (Malešovice, 2015) vrátili k malé redakční návštěvě a vzali jsme s sebou kolegy z Dřevostavitele. Jsme velmi rádi, že jsou investoři s domem spokojeni a že se jim v něm dobře bydlí. Je prima, když se můžete za svými klienty jen tak stavit na kus řeči, kafe a jahodovou buchtu.

PŘEČTĚTE SI, JAK SE JIM S NÁMI STAVĚLO!

Jak tento dům vypadá, když uzraje

ROVEČNÉ (Žďár nad Sázavou)

ROVEČNÉ (Žďár nad Sázavou)

Typový dům SAVIGNON
Realizace: 04 - 11/2022
NOVÁ VES (Třebíč)

NOVÁ VES (Třebíč)

Typový dům SAVIGNON
Realizace: 12/2020 - 03/2021
KOŽICHOVICE (Třebíč)

KOŽICHOVICE (Třebíč)

Typový dům SAVIGNON
Realizace: 01 - 02/2018
MALEŠOVICE (Brno-venkov)

MALEŠOVICE (Brno-venkov)

Typový dům SAVIGNON
Realizace: 10 - 12/2015
BOHDALICE (Vyškov)

BOHDALICE (Vyškov)

Typový dům SAVIGNON
Realizace: od 06/2024
Vizualizace dřevostavby

Líbí se vám tato odrůda?

Napište nám.