Proč chtít bydlet v dřevostavbě?

Protože chci kvalitní dům:

Naše dřevostavby stavíme z certifikovaného stavebního systému DMK, který podléhá několikastupňové vnitřní i vnější (Výzkumný a vývojový ústav dřevařský = VVÚD) kontrole a při jeho výrobě musí být respektován Dokument národní kvality definovaný Asociací Dodavatelů Montovaných Domů (ADMD). S platností od 1.7.2018 jsme členy ADMD. Používáme pouze vysoce kvalitní a certifikované materiály a dbáme na vysokou řemeslnou úroveň našich staveb. Je za námi vidět dobrá práce!

Protože chci bydlet téměř hned:

Obvodové i vnitřní panely (DMK) našich domů jsou prefabrikovány ve výrobní hale, takže montáž na stavbě se trochu podobá Legu pro dospělé – čtyři stěny i s okny , vazníky na střechu a komín třeba i s integrovanými kamny. Po prvním dnu můžete dům bezpečně zamknout, po 5 dnech do něj neprší a za 3 měsíce se můžete stěhovat. Naše domy doslova rostou před očima!

Protože chci bydlet ve zdravém domě z přírodních materiálů:

Všechny naše domy jsou vybaveny systémem nuceného větrání, takže ve Vašem domě je vždy čerstvý vzduch a netvoří se v něm plísně. Používáme v maximální míře přírodní materiály na bázi dřeva (celulóza, dřevovláknité desky, KVH, OSB) a se sníženým obsahem formaldehydů. Využijme společně výhod přírodních materiálů!

Protože chci platit málo za energie:

Naše domy jsou velmi dobře zatepleny a vysokých účtů za elektřinu na vytápění a ohřev teplé užitkové vody se ani v základní třídě jakosti rozhodně obávat nemusíte. Ale umíme je společně ještě snížit pokročilou technologií, posílením tepelných izolací a vhodnou orientací domu vůči světovým stranám. Dokonce můžete s našimi domy dosáhnout i na dotaci z programu Nová zelená úsporám!

Protože chci přesný dům:

Naše dřevostavby jsou jako velká skládačka a všechno musí přesně sedět už z výroby. Není prostor na žádné velké odchylky, křivé stěny či podlahy. Kuchyň si klidně objednejte dopředu a bez zaměření. Stavíme zkrátka přesně!

Protože si chci svůj dům postavit téměř sám:

Kromě typových projektů až na klíč, stavíme mnoho zcela individuálních staveb s velmi různým stupněm dokončení. Chcete ušetřit a jste šikovní? Nechte si postavit DOBROU dřevostavbu od nás a rozvody, sádrokartony a interiéry si klidně udělejte sami. Společně to zvládneme!

Protože chci dům s větší podlahovou plochou:

Díky našemu stěnovému panelu tl. 330 mm (60 mm zateplená předstěna) se dostáváme na stejné hodnoty součinitele prostupu tepla (U=0,15 W/m2K) jako 500 mm silná cihelná stěna. Na domě o rozměrech 10×15 m je rozdíl v užitné ploše bez příček přibližně 10 m2. S námi bydlíte ve větším domě!

Jak se vám s námi bydlí

Moravské dřevostavby ceník

Vinný lístek ke stažení

Stáhněte si náš ceník a katalog domů.