DOLNÍ CEREKEV (Jihlava)
DOLNÍ CEREKEV (Jihlava)
DOLNÍ CEREKEV (Jihlava)
DOLNÍ CEREKEV (Jihlava)
DOLNÍ CEREKEV (Jihlava)
DOLNÍ CEREKEV (Jihlava)

DOLNÍ CEREKEV (Jihlava)

Typový dům KLARET

Období realizace
10/2019 - 02/2020

Zastavěná plocha
118.23
Podlahová plocha
100
Výška hřebene
5.2 m
Sklon střechy
25°

Je úžasné, když za Vámi přijde klient se slovy, že by chtěl dům právě od Vás a této myšlenky se dál drží. Všechno jde pak relativně snadno, projektem a jeho prací na úřadech počínaje, přes stavbu domu a věřím, že až k bezproblémovému užívání stavby. Až při montáži domu jsme se dozvěděli, že jsme před několika lety stavěli jeho příbuznému, který s námi byl spokojen a tak doporučil nás jako zhotovitele nového domu. To se cení a my uděláme maximum pro to, aby i tento náš klienty byl s naší prací a se svým domem spokojen.

Jedná se o další dům KLARET, letos už pátý, což svědčí o velmi účelné a jednoduché vnitřní dispozici, která může vyhovovat jak mladší rodině, tak i staršímu páru s vnoučaty. Je to zkrátka dům, který se líbí.

Naše dodávka tentokrát spočívá ve stavbě domu KLARET a to až na klíč vč. základové desky. Dům je opět navržen jako difuzně otevřená dřevostavba v prefabrikovaném certifikovaném stavebním systému DMK. Tepelné izolace jsou zesíleny (260 mm ve stěně, 160 mm v podlaze a 380 mm ve střeše), dům je vybaven celoplošným podlahovým vytápěním HeatFlow, decentrální rekuperací inVENTer Zero, komínem s integrovanými krbovými kamny Schiedel King Fire a systémem monitoringu vlhkosti v podlahách MoistureGuard.

PODÍVEJTE SE NA STAVBU OČIMA INVESTORA!

Chci také takový dům

Příběh domu

DOLNÍ CEREKEV (Jihlava)

2. 9. 2019

Základová deska

Zhotovujeme základovou desku. Jedná se o dvoustupňovou základovou desku se skrytou hydroizolace (Sikaplan 1,5 mm). Radonový průzkum prokázal vysoké radonové riziko, proto je navrženo odvětrání podzákladí, které je vyvedeno nad střešní rovinu. Na začátku října je deska připravená a může v klidu zrát.

Fotografie reference ${house?.title}

Líbí se vám tento dům?

Napište nám.