DŮM VE STÍNADLECH
DŮM VE STÍNADLECH
DŮM VE STÍNADLECH
DŮM VE STÍNADLECH
DŮM VE STÍNADLECH
DŮM VE STÍNADLECH

DŮM VE STÍNADLECH

Individuální dům Kuřim (Brno-venkov)

Období realizace
04 - 07/2017

Zastavěná plocha
113.22
Podlahová plocha
94.8
Výška hřebene
5.4 m
Sklon střechy
25°

Kdo by neznal hochy z Rychlých šípů a jejich velká dobrodružství z pera Jaroslava Foglara. Asi každý malý kluk dlouho do noci hltal stránky téměř posvátných knížek a snil o dobrodružství, která chlapci prožívali. V jednom malebném městečku nedaleko Brna je celá čtvrť protkána ulicemi pojmenovaných po Foglarových hrdinech a na konci jedné takové ulice stavíme dřevostavbu pro vyjímečné klienty, kteří stejně jako pan Foglar rozdávají radost celým generacím.

Dům s obdélníkovým půdorysem (8,9 x 12,7 m) a dispozicí 4+kk je navržen ze stavebního systému DMK jako difuzně otevřená dřevostavba se sedlovou střechou a zastřešenou terasou. Velký důraz byl kladen na tepelně izolační vlastnosti (zesílení izolací stěn, stropu i podlahy) a použití velmi kvalitních vnitřních materiálů (např. Fermacell na stěnách, okna DafePlast Progress). Stání pro automobil je v projektu navrženo jako zcela autonomní konstrukce a bude realizováno po dokončení domu.

Základovou desku si klient zajišťoval sám prostřednictvím svého technického dozoru a byla opravdu velmi dobrá a včas připravená. Dle odsouhlaseného harmonogramu můžeme tedy hned po Velikonocích začít s montáží panelů.

PODÍVEJTE SE NA STAVBU OČIMA INVESTORA!

Chci také takový dům
Půdorys DŮM VE STÍNADLECH přízemí

Příběh domu

DŮM VE STÍNADLECH

10. 4. 2017

Výroba dřevostavby

Výroba panelů dřevostavby probíhá v hale společnosti DMK System v Třebíči.

Fotografie reference ${house?.title}

Líbí se vám tento dům?

Napište nám.